Interaktywne spotkanie z bajką

15 października 2021

15 października gościliśmy w naszym przedszkolu  teatrzyk  z przedstawieniem „Baśniowe zagadki  - interaktywne spotkanie z bajką”.

Ten niezwykły spektakl został przygotowany przez Katolicki Teatr Edukacyjny, który połączył świat filmu ze światem teatru. Bajkowe postacie spotkały się z dziećmi wykorzystując nowoczesną technologię. Dzieci obejrzały przedstawienie, wzbogacone wieloma efektami specjalnymi.  Na dużym ekranie przedszkolaki podziwiały  pokaz ogniowy oraz taniec na podwieszanej szarfie.

W trakcie spektaklu dużo radości sprawiła dzieciom  także zabawa w łapanie baniek mydlanych oraz interaktywna zabawa w rozwiązywanie zagadek                  i labiryntów.

Było ciekawie, wesoło, a na koniec każdy przedszkolak otrzymał upominek  w formie książeczki za aktywne i wzorowe uczestnictwo                   w spektaklu, który na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci.

Autor: Katarzyna W.

• Powiększ zdjęcie Inteaktywny teatrzyk 1