GWIAZDA DLA ZWIERZAKA

3 grudnia 2019

Po raz pierwszy nasze przedszkole wzięło udział w zbiórce darów dla bezdomnych zwierzaków przebywających w Schronisku - "GWIAZDKA DLA ZWIERZAKA". Dzięki takim działaniom, dzieci uczą się wrażliwości na cierpienie i potrzeby bezdomnych                  i porzuconych zwierząt, jednocześnie mają dowód na to że nawet drobny gest może mieć ogromne znaczenie.

Podczas zbiórki w ramach akcji prowadzonej na terenie przedszkola dzieci przynosiły: karmę, koce, leżanki, zabawki i inne akcesoria dla zwierząt. Zebrane w ten sposób dary zostają przekazane Pani Sandrze Jazgar (pracownikowi Gminy Igołomia- Wawrzeńczyce), która z kolei przekaże je pracownikom schroniska, posłużą one bezdomnym zwierzętom przez cały rok.

Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie.