DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2024

23 stycznia 2024

Dnia 23 stycznia w GCE w Wawrzeńczycach odbył się uroczysty Dzień Babci i Dziadka, przygotowany przez przedszkolaków z Samorządowego Przedszkola   w Wawrzeńczycach.

Nasze dzieci pod opieką swoich wychowawców przygotowały piękny program artystyczny. Najmłodsze dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki i wykonały układ taneczny dla swoich Dziadków. Starsze dzieci przygotowały piękną scenkę o tym, że warto pomagać drugiemu człowiekowi w potrzebie i czynić dobro. Na scenie pojawiły się anioły, pasterze i królowie. Starszaki mówiły także wiersze dla Babci i Dziadka oraz zaśpiewały dla nich piosenkę. Po części artystycznej dzieci wręczyły Seniorom piękne, własnoręcznie wykonane prezenty, a Rodzice przygotowali dla dostojnych gości pyszny poczęstunek. Wszyscy zebrani na sali byli wzruszeni i zadowoleni z pięknie przygotowanego święta Babci i Dziadka oraz z tego, że mogli podziwiać swoje pociechy na scenie.

Dziękujemy Seniorom za przybycie na to ważne dla dzieci wydarzenie !

Rodzicom dziękujemy za pomoc w organizacji tego dnia i wszystkie pyszności, a Nauczycielom za wysiłek włożony w przygotowanie dzieci do tak pięknej uroczystości!