20 grudnia 2023

W dniu 20.12.2023r. wszystkie przedszkolaki spotkały się w jednej sali, aby wspólnie zaśpiewać kolędy, pastorałki, a także złożyć sobie świąteczne życzenia. Dzieci były bardzo podekscytowane. Od rana dekorowały salę przygotowanymi przez siebie świątecznymi ozdobami.

Do naszego Przedszkola zawitał również Pan wicewójt, Henryk Jończyk, który wręczył każdemu  dziecku wyjątkową książeczkę z kolorowankami promującymi naszą gminę, a także słodkości. Ponadto podarował dzieciom piękną, świąteczną ozdobę - Pana Mikołaja, który doskonale prezentuje się pod naszą przedszkolną choinką. W podzięce za otrzymane prezenty dzieci podarowały Panu wicewójtowi samodzielnie zrobione ozdoby choinkowe oraz kartki świąteczne. Na zakończenie spotkania przedszkolaki otrzymały także pierniczki zakupione przez Radę Rodziców. W tym dniu wszystkim towarzyszyły radosne nastroje, a wspólne dekorowanie Przedszkola i śpiewanie pięknych, polskich kolęd sprawiło, że każdy poczuł świąteczny klimat.
Dziekujemy Panu Wicewòjtowi za odwiedziny oraz piękny prezent !