WIZYTA MIKOŁAJA W NASZYM PRZEDSZKOLU

7 grudnia 2023
Wizyta Świętego  Mikołaja w naszym przedszkolu , to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku .
Na początku grudnia Przedszkolaki rysowały listy do Św. Mikołaja, w których przedstawiały swoje marzenia dotyczące upragnionych prezentów. Pilnie uczyły się piosenek i wierszyków .
Wreszcie nadszedł ten długo wyczekiwany moment i  7 grudnia  nasze przedszkolaki, przypominając sobie treści wierszyków dla Mikołaja, z niecierpliwością nasłuchiwały dzwoneczków renifera. Gdy je usłyszeli, wiadomo było, że do przedszkola zbliża się WYJĄTKOWY GOŚĆ  -ŚWIĘTY  MIKOŁAJ ! Dzieci uroczyście przywitały Mikołaja  i zaprezentowały przygotowane występy .
Wszystkie dzieci zostały obdarowane pięknymi prezentami, w których przygotowaniu miała udział RADA RODZICÓW naszego przedszkola !
Dziekujemy Mikołajowi za odwiedziny oraz Wszystkim Osobom , które przyczyniły się do organizacji tego uroczystego dnia!