16 lutego 2023

Karnawał to czas zabaw i balów także dla najmłodszych. Dzisiaj w naszym przedszkolu również odbył się bal karnawałowy.

Dla wszystkich przedszkolaków to dzień niezwykły, wyczekiwany przez wiele tygodni. Już od rana w przedszkolu pojawiały się różne kolorowe postacie oraz bohaterowie znanych bajek. Młodsze i starsze przedszkolaki  świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w różnych zabawach i konkursach.Wspólna zabawa przyniosła dzieciom wiele radości. Podczas przerwy, wszystkie dzieci częstowały się przygotowanymi przez Radę Rodziców słodkościami.

Dzisiejszy bal dostarczył wszystkim przedszkolakom wielu przeżyć podczas wspólnej, wesołej zabawy.

Joanna T.