DZIEŃ MISIA W PRZEDSZKOLU

25 listopada 2022
Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym.
O święcie tej postaci nie zapomniały również dzieci z naszego przedszkola.
W grupach młodszych dzieci malowały misie farbami według własnego pomysłu oraz zrobiły z pomocą pań "Misiowe fotobudki na patyku".
W grupach starszych dzieci zrobiły kukiełki misiowe, tworzyły misie z figur geometrycznych oraz nie zabrakło zdjęć w fotobudce. W tym dniu wszystkie grupy odwiedziła także Pani bibliotekarka, która przybliżyła im tematykę związaną z Dniem Pluszowego Misia oraz przeczytała im bajkę pod tytułem "Kubusiowe zawody ".
Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Mamy nadzieję, że to misiowe spotkanie zostanie w pamięci naszych przedszkolaków na długo.
Opracowanie tekstu :Aneta Jędrysek

• Powiększ zdjęcie DZIEN MISIA