WYJAZD NA SPEKTAKL TEATRALNY CALINECZKA

2 października 2022

30 września dzieci 4-5 letnie z Przedszkola Samorządowego w Wawrzeńczycach miały przyjemność obejrzeć przedstawienie "Ja Calineczka "oparty na znanej baśni H. Ch. Andersena , a przygotowane przez Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa.

Spektakl odbył się w Proszowickim Centrum Kultury.Nasze przedszkolaki

miały okazję zobaczyć niezwykle atrakcyjne widowisko, w którym przedstawione zostały przygody malutkiej dziewczynki imieniem Calineczka. Główna bohaterka przeżywała na scenie wiele przygód i perypetii, które w końcu doprowadziły ją do prawdziwej miłości.
Dzieci zobaczyły także efekty świetlne, które z dużym zaciekawieniem obserwowały w trakcie trwania spektaklu.
Bajka uczyła akceptacji, wytrwałości w dążeniu do celu i wiary w to, że dobro pokona nawet największe bariery.
Przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem obejrzały spektakl i z dziecięcą radością reagowały na humor zawarty w przedstawieniu.

Aneta Jędrysek

• Powiększ zdjęcie Na zdjęciu aktorzy Katolickiego Teatru Edukacji

Na zdjęciu aktorzy Katolickiego Teatru Edukacji

• Powiększ zdjęcie Ogladanie przez dzieci spektaklu Calineczka.

Ogladanie przez dzieci spektaklu Calineczka.