22 września 2022

20 września wszystkie przedszkolaki obchodziły swoje święto. Uroczyste otwarcie Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka rozpoczęło się od zaśpiewania przez wszystkie dzieci hymnu przedszkolaka.

Następnie dzieci recytowały wiersze, a także śpiewały piosenki, których uczyły się od początku roku szkolnego. Dzieci złożyły również przyrzeczenie, że będą starały się być wzorowymi przedszkolakami. Po złożeniu przyrzeczenia dzieci z młodszych i starszych grup zostały przez Panią Dyrektor pasowane na prawdziwych przedszkolaków.
Ponadto dzieci brały aktywny udział w zabawach przy muzyce, po których przyszedł czas na wręczenie pamiątkowych dyplomów i kolorowanek, a także słodki poczęstunek. Dzisiejszy Dzień był dla naszych przedszkolaków pełen pozytywnych emocji.

Natalia G.

• Powiększ zdjęcie Pasowanie przedszkolaków  w  Przedszkolu w Wawrzeńczycach