Spotkanie z panią bibiotekarką

10 marca 2022

W dniu 10 marca 2022 r. nasze przedszkole odwiedziła pani Małgosia z Biblioteki Publicznej w Wawrzeńczycach, która zaprosiła dzieci na spotkanie on-line, pt. "Śpiewająca biblioteka".

Na dużym ekranie autorka Edyta Zarębska opowiedziała dzieciom, jak spełniło się jej marzenie i została pisarką. Przedszkolaki poznały zawód pisarza a także dowiedziały się kto tworzy piękne ilustracje do poszczególnych serii książek.  Następnie pan Robert Zarębski przeczytał fragment książki, pt. "Opowieści Babci Gruni", a my już jesteśmy ciekawi dalszego ciągu opowieści. W przerwie dzieci bawiły się do piosenki, pt. "Mądra rzeka" - piosenka ta w swojej treści zachęcała wszystkich do odwiedzania biblioteki i czytania książek.

Pod koniec spotkania Pani Małgosia rozdała dzieciom kolorowe zakładki do książek oraz zaprosiła wszystkich do wspólnej, pamiątkowej fotografii. Wszyscy dziękujemy za miłe   i owocne spotkanie.

• Powiększ zdjęcie Na zdjęciu 26 dzieci w wieku 3-4 lat wraz z panią bibliotekarką

Na zdjęciu 26 dzieci w wieku 3-4 lat wraz z panią bibliotekarką

• Powiększ zdjęcie Na zdjęciu 31 dzieci w wieku od 4-5 lat wraz z panią bibliotekarką

Na zdjęciu 31 dzieci w wieku od 4-5 lat wraz z panią bibliotekarką