Dzień Taty 2021

24 czerwca 2021

W dniu 23 czerwca 2021r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Taty. Dzień Ojca to jeden z najbardziej wyjątkowych dni w roku, to szczególny czas, w którym dzieci mają okazję pokazać, jak bardzo kochają swoich tatusiów.

Młodsze i starsze przedszkolaki zaprezentowały swój taneczno-wokalno-recytatorski program artystyczny. Wierszem i piosenką podziękowały swoim  tatusiom za miłość, cierpliwość i troskę. Wypowiedziane na koniec życzenia dostarczyły wszystkim wiele radości i szczęścia. Natomiast przygotowane własnoręcznie upominki dzieci zaniosły do swoich domków, gdzie wręczyły swoim tatusiom. W związku z pandemią koronawirusa uroczystość nie mogła odbyć się bezpośrednio z udziałem rodziców, dlatego występy przedszkolaków zostały nagrane a filmik i zdjęcia zostały zamieszczone na forum przedszkola, gdzie rodzice mogli podziwiać swoje pociechy.

• Powiększ zdjęcie Dzień Taty 1

Dzień Taty 1