Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2020/2021

29 czerwca 2021

Dzień 28.06. 2021r. dla jednych jest to zwykły dzień, ale dla nas był on wyjątkowy, uroczysty, radosny, a jednocześnie dzień zadumy i  wzruszeń, bowiem w  naszym przedszkolu odbyła się wyjątkowa uroczystość -  „Pożegnanie starszaków”.

Był to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i pań nauczycielek. Skończył się bowiem 3 – letni okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań, wspólnej pracy. Dzieci  z maluszków, zagubionych i nieśmiałych, stały się samodzielnymi, odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych coraz trudniejszych zadań. Skończył się beztroski okres i nadszedł czas na przyjęcie innych obowiązków. Przedszkolaki pod kierunkiem swoich nauczycielek przygotowały specjalnie na tę okazję występy artystyczne. Były  wiersze, tańce i piosenki oraz życzenia i podziękowania ze strony p. Dyrektor. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz książeczki.

Dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie, dzieciom natomiast życzymy udanych wakacji, samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień oraz nowych przyjaźni.

• Powiększ zdjęcie Zakończenie roku 1

Zakończenie roku 1