Dzień Dziecka dla naszych przedszkolaków

3 czerwca 2021

Pierwszego czerwca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Dziecka, uwielbiany i jak co roku z niecierpliwością wyczekiwany przez wszystkie dzieci.

W naszym Przedszkolu dzieci świętowały ten dzień w bardzo aktywny sposób. Na szczęście tego dnia pogoda dopisała i wszystkie przedszkolaki mogły uczestniczyć w zorganizowanych przez nauczycieli grach i zabawach ruchowych na świeżym powietrzu. Ponadto starsze grupy wzięły udział w mini rozgrywkach sportowych, takich jak przeciąganie liny, bieg na czas, a także chodzenie na szczudłach i letnich nartach. Jedną z atrakcji tego dnia był również dmuchany zamek, na widok którego dzieci krzyczały i skakały z radości, a podskokom nie było końca… . Po zakończonej zabawie wszystkie dzieci uczestniczyły w pikniku i zajadały się smakołykami zakupionymi przez Radę Rodziców.

Wszystkim dzieciom dopisywał świetny humor, uśmiech nie schodził z ich twarzy. Był to wspaniały dzień, pełen pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń. Na pamiątkę tego wesołego dnia przedszkolaki otrzymały od swoich wychowawców medale oraz certyfikaty, które zabrały ze sobą do domu.