Zajączek dla zwierzaka

26 marca 2021

W dniach od 1 do 31 marca 2021r. w naszym przedszkolu została zorganizowana wielkanocna zbiórka darów dla zwierząt ze schroniska Psie Pole w Racławicach.

Do tego schroniska trafiają porzucone zwierzaki, m. in. z terenu naszej gminy. Akcja pomocy zwierzakom jest cykliczna i realizowana  przy współpracy z gminnym koordynatorem zbiórki.

Starsze i młodsze przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami aktywnie włączyły się  w niniejsze przedsięwzięcie,  z  radością i satysfakcją przynosiły różnego rodzaju karmę dla psów i kotów oraz rzeczy potrzebne dla zwierzątek w schronisku.

Bardzo dziękujemy rodzicom i naszym przedszkolakom za wsparcie akcji i okazaną pomoc potrzebującym zwierzętom!