Dzień kobiet i kobietek

12 marca 2021

Dla Was dziś kwiaty i uśmiechy.
 Dla mamy, dla Pani, dla dziewczynek,
 W domu, w przedszkolu, na wycieczce,
 Każdego dnia dobry uczynek -
 To jest od chłopców upominek

(Zbigniew Jeżyna)

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych, 8 marca w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z tej okazji. Radosna atmosfera panowała już od samego rana. W tym szczególnym dniu wszystkie kobietki otrzymały serdeczne życzenia i upominki przygotowane przez rodziców oraz naszych chłopców. Nie obyło się bez wspólnych tańców, piosenek oraz gromkiego 100 lat.   Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi gentelmani - byli przemili, uczynni i sympatyczni:) Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych.

Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom i rodzicom za piękne życzenia,
kwiaty oraz promienny uśmiech...