Bal Karnawałowy w naszym przedszkolu

16 lutego 2021

W dniu 11.02.2021r. w  naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy  - niezwykłe wydarzenie, dostarczające dzieciom wielu pozytywnych przeżyć i radości. Zaraz po śniadaniu  w naszym przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Wśród dziewczynek dominowały  księżniczki  Elsy, delikatne motylki i biedronki, a chłopcy to super-bohaterowie: Spider-Man, Batman, Harry Potter, policjant, kowboj...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci.

Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach i pląsach. W salach  w czasie tańców było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, a  uśmiech nie znikał z twarzy nawet mimo chwilowego zmęczenia. Bal był okazją do zintegrowania dzieci i pozostawił wiele niesamowitych wrażeń.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz Radzie Rodziców za przygotowanie słodkich niespodzianek.

Kolejny bal karnawałowy już za rok!