Dzień chłopaka

30 września 2020

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola. Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września.

W tym dniu we wszystkich  grupach odbyły się  specjalne zajęcia, podczas których chłopcy mieli do wykonania różne zadania, a tym samym okazję popisania się swoimi umiejętnościami. W nagrodę otrzymali gromkie brawa           a dziewczynki wręczyły im własnoręcznie wykonane krawaty oraz upominki przygotowane przez Radę Rodziców.

We wszystkich grupach był to dzień, pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy.

Anna K.