Odwiedziny Mikołaja w naszym przedszkolu

7 grudnia 2020

Po długim oczekiwaniu nareszcie nadszedł ten wspaniały dzień, 4 grudnia – odwiedziny mikołaja.   Był on troszkę inny niż co roku. Zanim jednak przyszedł, dzieci wysłuchały opowieści o tradycji Mikołajek jak i o samym Mikołaju.

Kiedy nieoczekiwanie na zewnątrz rozległ się dźwięk dzwonków Mikołaja,  wszystkie Przedszkolaki pięknie wystrojone w czerwone czapeczki  od razu zaczęły podskakiwać z radości. Mikołaj pokazał się na przedszkolnym tarasie . Dzieci radośnie przywitały przybyłego gościa  piosenkami i wierszykami.

Po głośnym śpiewie, nadszedł długo oczekiwany moment rozdawania prezentów. Dzieci z błyskiem w oku odbierały swoje upominki obiecując, że przez cały rok będą grzeczne. Ten mikołajkowy dzień upłynął nam w miłej    i serdecznej atmosferze. Dziękujemy Ci Święty Mikołaju za odwiedziny i wielki worek prezentów. Czekamy na Ciebie znowu za rok.

Katarzyna W.