Uroczysty Dzień Babci i Dziadka

23 stycznia 2019

„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia, dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia…” te słowa można było usłyszeć podczas uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka, które odbyły się w dniu 11 stycznia 2019  roku w naszym przedszkolu.

Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka,  dlatego też dzieci z wszystkich grup przygotowały dla nich program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.

W przygotowanych programach artystycznych wnuczęta wyraziły swoją miłość  i wdzięczność do ukochanych osób. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role,  a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Niejednej babci i dziadkowi zakręciła się łza w oku. Następnie wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom przygotowane samodzielnie upominki i laurki z pięknymi życzeniami.
W dalszej części uroczystości goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców.

Pełne radości i uśmiechu twarze zaproszonych gości pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzony czas razem z wnukami. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone w naszej placówce chwile na długo pozostaną w pamięci zarówno dzieci jak i Babć oraz Dziadków.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.