PRZYGODY ROBINSONA CRUSOE

29 listopada 2019

W środę 27 listopada nasze przedszkole odwiedził Teatr „Latający Kapelusz”. Wszystkie przedszkolaki obejrzały spektakl pt: „Przygody Robinsona Crusoe”. Razem z bohaterami przenieśliśmy się na bezludną wyspę, na której czekały niesamowite przygody. Aktorzy wprowadzili miłą atmosferę. Było dużo emocji, śmiechu i owacji na stojąco. Dzieci mogły wcielić się            w aktorów, np. sterując statkiem czy pomagając Robinsonowi.

Robinson Crusoe jest fascynującą, wspaniałą postacią, która mimo wielu przeciwności losu nigdy nie przestała marzyć.  Ważne, by dzieci wierzyły we własne siły i nie obawiały się trudności, zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Nasz bohater Robinson Crusoe zachęcał swoim przykładem, by zawsze wierzyć  siebie i w swoje marzenia.