ŚWIĘTO RODZINY

21 czerwca 2019

„Mama, tata, siostra, brat i ja …. to mój mały świat”.

Rodzina to wspólne bycie ze sobą, wspólne świętowanie. „Święto rodziny” zorganizowane w niedzielę 9 czerwca 2019r., przez nasze przedszkole oraz Stowarzyszenie Odnowa wsi Wawrzeńczyce  jest do tego okazją.

Dziś dzieciaki dziękują tańcem, piosenką, wierszem. Demonstrują swoje umiejętności zdobyte    w ciągu roku, bo to najlepsza laurka. Uroczystość rozpoczyna dostojnie polonez ,   w rytm muzyki W. Kilara dygają wdzięczne czarne spódniczki, dumnie wyciąga się krok akcentując takt na trzy. Był to pokazowy taniec w Przedszkolnym Turnieju Tańca.

Maluchy na wspólnej scenie ze starszakami bez tremy śpiewają piosenki, składają życzenia. Na koniec oczywiście wręczenie wykonanych wspólnie   z nauczycielami prezentów. Rodzice patrzą na swe pociechy zjeżdżające

z dmuchanego zamku. Kiełbaski z grilla oraz słodki deser na świeżym powietrzu smakuje najlepiej.

Loteria nawet dla tych, którym los nie zawsze sprzyja jest super rozrywką. Oczekiwania na rozwiązanie zabawki kto wylosuje wymarzony rower to jak trafić w przysłowiową szóstkę w totka. Pogoda dopisała więc czas spędzony wspólnie był z pewnością udany. Dziękujemy wszystkim przybyłym za udział w imprezie.