19 kwietnia 2024
W dniu 19 kwietnia w godzinach dopołudniowych nasze przedszkole odwiedziły funkcjonariuszki Komisariatu Policji w Słomnikach.
Panie Policjantki przyjechały  do naszej placówki, aby przypomnieć dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym oraz jak należy postępować w przypadku gdy zaatakuje nas obcy pies lub zaczepia nas nieznajoma osoba.
Nasze przedszkolaki z zaciekawieniem i uwagą wysłuchały wszystkich rad. Na zakończenie spotkania dzieci z wszystkich grup przedszkolnych otrzymały odblaskowe opaski i kolorowanki tematyczne. Jednak największą frajdą dla dzieci była możliwość wejścia i obejrzenia policyjnego auta, które błyskało sygnałami ostrzegawczymi , a także włączone zostały sygnały głosowe.
Dziękujemy Paniom policjantkom za dzisiejszą prelekcję ! Wszystkim funkcjonariuszom Policji życzymy spokojnej i bezpiecznej pracy!