DZIEŃ MISIA W PRZEDSZKOLU W WAWRZEŃCZYCACH

24 listopada 2023

Dnia 24 listopada  w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Gościliśmy Panią Małgosię z Gminnej  Biblioteki Publicznej  w Wawrzeńczycach, która opowiedziała dzieciom krótką historię Pluszowego Misia.

Przedszkolaki obejrzały przyniesione przez Panią Małgosię książeczki oraz wysłuchały czytanego opowiadania o misiu, który czynił dobro. Dzieci przekonały się jak ważną rolę odkrywają w życiu magiczne słowa ,,Proszę, przepraszam i dziękuję ".Każda grupa przedszkolaków przygotowała misiowe opaski i prace plastyczne związane z misiami. Dzieci zaśpiewały  piosenkę o misiu i bawiły się z pluszowym misiem. Podsumowaniem dzisiejszych atrakcji była fotobudka pod hasłem:" Zgadnij,kto jest misiem?".

Dziękujemy Radzie Rodziców za przygotowanie słodkiego poczęstunku dla dzieci oraz misiowych magnesów.Mamy nadzieję,że "misiowy dzień" pozostanie na długo w pamięci wszystkich dzieci!