20 września 2023

„Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 września zbliża się ,od najmłodszego aż po starszaka wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka".

Tego dnia w naszym przedszkolu młodsi i starsi zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki. Po części artystycznej, dzieci wypowiedziały słowa przysięgi, po których nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka specjalnym ołówkiem przez Panią Dyrektor, która pogratulowała wszystkim dzieciom. Każdy otrzymał także pamiątkowy dyplom oraz medal przedszkolaka. Pod koniec części oficjalnej  dzieci z wszystkich grup  brały udział w zabawach muzyczno-ruchowych.  Na zakończenie uroczystości przedszkolaki  częstowały się słodkościami przygotowanymi przez Radę Rodziców. Na twarzach wszystkich dzieci gościł uśmiech i zadowolenie. Dzień Przedszkolaka z pewnością na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków.