WYCIECZKA GRUP MŁODSZYCH DO KINA

20 czerwca 2023

Czerwiec to pierwszy miesiąc lata. Słoneczna pogoda jest okazją do podróży i wycieczek. Przedszkolaki postanowiły również wykorzystać ten czas na krótką wyprawę do Niepołomic.  20.06. już od rana świeciło słońce zapowiadając prawdziwie letnią pogodę.

Przed odjazdem autokaru przypomnieliśmy dzieciom zasady bezpiecznej podróży i w jaki sposób należy się zachować podczas wizyty w kinie.
Kino Ważka w Niepołomicach położone jest w malowniczym miejscu blisko parku i zamku, w zaciszu drzew. Seans z „Kicią Kocią” odbył się w kameralnej, klimatyzowanej sali. W idealnych warunkach, gdzie  tylko nasze przedszkolaki były widzami. Była to seria króciótkich filmików dla dzieci. Bardzo zabawnych i bez przesadnego dydaktyzmu .Czas upłynął niepostrzeżenie …. Park i dziedziniec zamku zaprosił nas na krótki spacer. Był wspaniałym dodatkiem po pełnej  przygód projekcji filmu. A obiad po takiej wyprawie smakował jak nigdy.