DZIEŃ DZIECKA W NASZYM PRZEDSZKOLU

30 maja 2023

Dzisiaj w naszym przedszkolu z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka wszystkie przedszkolaki uczestniczyły w wesołych zabawach z wodzirejem i nauczycielami .

Dzień Dziecka  to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te młodsze i te starsze. To dzień pełen radości, uśmiechów, zabawy i niespodzianek .
Przedszkolaki bawiły się wspólnie do rytmów znanych piosenek dziecięcych oraz uczestniczyły w wielu konkursach. Najpierw zabawy taneczne rozpoczęły grupy młodsze, a następnie bawiły się grupy starsze .
Na koniec dzieci częstowały się słodkościami ufundowanymi przez Radę Rodziców. To był wspaniały dzień, co można zobaczyć na zdjęciach poniżej .
Wszystkim dzieciom życzymy dużo zdrowia , radości i spełnienia marzeń!
                                                                                                                                                     Joanna T.