Mama , tata i ja- Dzień rodziny w naszym przedszkolu

25 maja 2023
Symboliczne trzy serca były motywem przewodnim obchodów dnia rodziny w naszym przedszkolu .
Świętowanie rozpoczęliśmy już 25.05. o godz.10.00 w Centrum Kultury i Promocji w Igołomi-Wawrzeńczycach.
Zaproszeni goście licznie przybyli na uroczystość , aby oklaskiwać małych wykonawców. Wierszem, śpiewem i tańcem dziękowano rodzicom. Każdy maluch i starszak znalazł się na scenie, chociaż niektórzy musieli opanować nieco tremę.
Słodki poczęstunek był miłym dodatkiem do życzeń .Wspólna zabawa na placu zabaw była jak refren naszej piosenki :
,, Czuję się bezpiecznie zawsze z rodzicami
Jeśli chcesz zapraszam , zostań dzisiaj z nami …”

Opracowanie tekstu :Małgorzata N.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tego święta !
Specjalne podziękowania dla Dyrekcji i pracowników Centrum Kultury i Promocji w Igołomi - Wawrzeńczycach
za udostępnienie sali do występów oraz pomoc w przygotowaniu uroczystości !