PODSUMOWANIE AKCJI GÓRA GROSZA 2023

14 kwietnia 2023

W naszym przedszkolu została przeprowadzona XXIII edycja akcji „Góra Grosza”. Zbiórka monet trwała od  01.11.2022r. do 28.02.2023r. Celem akcji było zebranie funduszy na pomoc psychologiczną, rzeczową oraz specjalistyczną dla rodzin i dzieci, szczególnie tych które wychowują się poza własnym środowiskiem rodzinnym.

Dzieci z grupy III oraz  IV brały aktywny udział w segregowaniu monet. Wspólnym siłami udało nam się zebrać  kwotę  129, 26zł. Paczka z policzonymi         i posegregowanym monetami została przekazana do Urzędu Pocztowego, a następnie do Towarzystwa Nasz Dom.
Dziękujemy wszystkim  za udział w akcji!
                                                                                                                                                                                                Natalia G.