Dzień Mamy i Taty w naszym przedszkolu

26 maja 2022

,,Mama i tata to świat nasz cały, ciepły, bezpieczny, barwny, wspaniały, to dobre, czułe, pomocne ręce i kochające najmocniej serce. To są wyprawy do kraju baśni, wakacje w górach, nad morzem, na wsi, loty huśtawką, prawie do słońca, oraz cierpliwość, co nie ma końca. Kochana Mamo, Kochany Tato, dzisiaj dziękować chcemy Wam za to, że nas kochacie, że o nas dbacie i wszystkie psoty nam wybaczacie."

26 maja w naszym przedszkolu odbyła się ważna uroczystość. Z okazji Święta Mamy i Taty każda z grup przygotowała dla swoich rodziców programy artystyczne oraz upominki. Wierszykami, piosenkami, tańcami i życzeniami z serca płynącymi dzieci podziękowały rodzicom za ich miłość, która zostaje jak światło na całe życie. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicem.

• Powiększ zdjęcie Na zdjęciu 18 dzieci 3,4-letnich z okolicznościowymi laurkami

Na zdjęciu 18 dzieci 3,4-letnich z okolicznościowymi laurkami

• Powiększ zdjęcie Na zdjęciu 20 dzieci 4,5-letnich z okolicznościowymi laurkami

Na zdjęciu 20 dzieci 4,5-letnich z okolicznościowymi laurkami