Spotkanie w Bibliotece

26 kwietnia 2022

W kwietniu realizujemy cykl zajęć pod tytułem "Książka skarbnicą wiedzy", w związku z powyższym nauczycielki grup starszych zabrały przedszkolaków do biblioteki.

Dla wielu przedszkolaków, była to pierwsza wizyta w bibliotece. Tematem spotkania było zapoznanie dzieci z biblioteką. Dowiedziały się one co zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachowywać. Wszystkim bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książki, które z chęcią oglądały. Już od najmłodszych lat dzieci wkraczają w świat literatury, najpierw poprzez oglądanie ciekawych ilustracji, później poprzez wspólne czytanie aż po samodzielną lekturę.

• Powiększ zdjęcie Na zdjęciu Pani Bibliotekarka oraz 8 dzieci, które dowiadują się na temat organizacji Biblioteki

• Powiększ zdjęcie Na zdjęciu 8 dzieci w Bibliotece. W tle półki z książkami

Na zdjęciu 8 dzieci w Bibliotece. W tle półki z książkami